Udostępnij na:

Zdjęcia wykonywane podczas chrzcin to fotografia pierwszej ważnej uroczystości w życiu Waszego dziecka. Chrzciny to rodzinna uroczystość – następna taka będzie dopiero za kilka lat podczas komunii – oby też w tak pełnym rodzinnym gronie – czyż nie warto tego utrwalić na DOBRYCH zdjęciach?

Na początek mała anegdota:

Dorosły już syn przeglądając rodzinne zdjęcia pyta tatę:
- Tato dlaczego nie byłeś ani na moich chrzcinach ani na komunii,
 ani na bierzmowaniu?
- Ależ synu - byłem zawsze przy tobie
- To dlaczego nie ma ciebie na zdjęciach?
- Ponieważ ja robiłem te zdjęcia.

Nasz najnowszy model komórki robi świetne zdjęcia, możemy też go dać komuś by zrobił nam zdjęcie – ale niestety nie będzie to to co mógłby dla nas zrobić fotograf ;(

 

Czy w ważnym momencie Twojego życia i życia Twojego dziecka Twój czas poświęcisz Jemu czy też robieniu zdjęć?

Ja Ciebie chrzczę ...
Chrzciny – Ja Ciebie chrzczę …

Chrzciny dziecka to istotne wydarzenie zarówno w jego jak i Waszym życiu, dlatego myślę, że warto skorzystać z wykonania profesjonalnego fotoreportażu z tej uroczystości. Zachęcam do korzystania z oferty reportażu z uroczystości chrztu w kościele, zdjęć rodzinnych, a także wzbogacenia go o ujęcia z przygotowań dziecka do chrztu lub sesji zdjęciowej z Waszym maluchem.

Chrzciny to rodzinna uroczystość – następna taka będzie pewnie dopiero za kilka lat podczas komunii – oby też w tak pełnym rodzinnym gronie – czyż nie warto tego utrwalić na DOBRYCH zdjęciach?

 

Oferta obejmuje reportaż fotograficzny podczas uroczystości chrztu w kościele, zdjęcia pozowane z rodzicami, rodzeństwem, rodzicami chrzestnymi, dziadkami oraz całą rodziną po zakończeniu liturgii, dodatkowo na życzenie może obejmować zdjęcia podczas przyjęcia rodzinnego w domu lub lokalu oraz mini rodzinny plener fotograficzny.
Zdjęcia z chrzcin warto połączyć ze specjalną sesją rodzinną w studiu lub u Państwa w domu – więcej informacji http://smstudio.pl/z-maluszkiem/

Chrzciny - Zaraz! Co ty będziesz robić?
Chrzciny – Zaraz! Co ty będziesz robić?

Spróbujmy nie myśleć o pięknych zdjęciach, porozmawiajmy o tym co klient dostaje na końcu.

CO OTRZYMUJE KLIENT:
Efektem naszej pracy podczas takiej sesji jest minimum 15- 30 zdjęć poddanych obróbce. Górnej granicy ilości zdjęć zwykle nie ustalam 😉
Zdjęcia mogą zostać przekazane na maila lub w wypadku większej ilości plików udostępnione w spakowanej formie na serwerze do pobrania. Na życzenie mogą zostać wypalone na płycie CD/DVD lub nagrane na pendrive.

Zdjęcia oddawane klientce są w najwyższych rozdzielczościach i nie są zabezpieczone przed dalszym kopiowaniem, edycją itp.

OPCJONALNIE (Płatne osobno):
– Album tradycyjny z wklejanymi zdjęciami lub fotoksiązkę – do wyboru
– Prezentację zdjęć na płycie DVD (do odtworzenia w odtwarzaczu DVD stacjonarnym jak i na komputerze) lub film/prezentacja na pendrive (do odtworzenia na KAŻDYM nowoczesnym telewizorze).
– stronę www, na dedykowanym adresie lub subdomenie
– obraz na piance, pleksie np. 80×50 czy 100×70
– inne fotoatrakcje – kubki, poduszki, kalendarze, koszulki itp.

Chrzciny - Czasami dziecko nie jest trzymane do chrztu na rękach ...
Chrzciny – Czasami dziecko nie jest trzymane do chrztu na rękach …

 

Istnieje też możliwość wykonania zdjęć w lokalu gdzie będzie odbywało się spotkanie rodzinne po chrzcinach – jest to kwestią uzgodnienia.

Udostępnij na: