Udostępnij na:
SMstudio.pl – fotografia dzieci – od „brzuszka” do „maluszka” – jak łatwo się domyślić nazwa powstała od naszych imion Sylwia i Maciek. Jest to nasz wspólny projekt i nasza wspólna pasja poniżej przedstawiany parę słów o nas aby pokazać Wam że jesteśmy nie tylko teoretykami,  a bardziej praktykami.

Dwoje ludzi … kobieta i mężczyzna … dwa różne spojrzenia … wykonane wspólnie piękne zdjęcia, pełne uczuć, emocji, miłości, szczęścia, radości.

Mnóstwo ciekawych pomysłów na zdjęcia by utrwalić Wasze najpiękniejsze chwile.

Sylwia zawsze miała zdolności pozwalające jej na opiekę nad dziećmi. Dzieci „słuchają się jej” czują się bezpieczne. Kurs medyczny pozwala Sylwii zajmować się maleńkimi istotkami „fachowo” 😉  Spore doświadczenie w roli stylistki przy sesjach produktowych, zdjęciach katalogowych, oraz sesjach „dla dorosłych”.

Maciek – fotograf – to typowy bliźniak – z każdym się dogada, znajdzie wspólny język, 1000 pomysłów na minutę – pasja informatyka, fotografia. Pierwsze „zawodowe” prace wykonane w 1989 pod szyldem własnej firmy FOTO-MACIEK. Tysiące wykonanych zdjęć reportażowych, sesyjnych, ślubnych w ramach strony www.maciejziegler.com zdjęć dla dorosłych w ramach projektu – strony www.nocposlubna.pl czy też zdjęć dla firm modelek, sesji produktowych. Najnowsze zdjęcia można zwykle zobaczyć na BLOGU http://www.maciejziegler.blogspot.com/ lub na FB FanPage www.facebook.com/MaciejZieglerPhotographer

Chłopiec i dziewczynka nad rzeką.
Chłopiec i dziewczynka nad rzeką.

Fotografia dziecięca to ten rodzaj zdjęć do którego potrzeba niesamowitej cierpliwości i wytrwałości, czas leci dość szybko, szczególnie czas rodzica, to powoduje, że tak krótki jest moment kiedy Nasze dzieci są małe. Warto więc właśnie teraz zdecydować się na zrobienie takiej pamiątki.
Zdjęcia tego typu wykonuję wspólnie z moją żona Sylwią która jest moim nieocenionym partnerem podczas tego typu sesji.

NASZE DOŚWIADCZENIE

Wynika z faktu, że sami mamy czworo dzieci którym od narodzin wykonujemy zdjęcia. W wypadku naszego najstarszego syna który ma już prawie 18 lat można powiedzieć, że tyle mamy tez doświadczania w tej dziedzinie 😉 Od dłuższego czasu fotografujemy już nie tylko nasze dzieci …

backstage
Sylwia przygotowuje maleństwo do zdjęcia

NASZA OFERTA

To przede wszystkim fotografia dziecięca począwszy od przygotowań do narodzin, czyli fotografia „brzuszkowa” – zdjęcia ciążowe, następnie fotografia noworodków – nowo narodzonych dzieci. Z aparatem fotograficznym staramy się uczestniczyć przy ważnych wydarzeniach z życia dziecka – chrzciny, pierwsze urodziny, pierwsze kroki to czas który warto uchwycić. Staramy się robić też zdjęcia rodzinne, które są piękną pamiątką na lata.
Przecież nie musi być tak, że jednego z rodziców nie ma na zdjęciu bo właśnie on robił to zdjęcie …
Z maluszkiem
Rodzice z maluszkiem
Udostępnij na: