Zdjęcia ciążowe w klimacie AKTu

wpis w: Brzuszki | 0
Udostępnij na:

Zdjęcia ciążowe w klimacie AKTu to propozycja dla bardziej odważnych kobiet. Czy aby na pewno? Czy sesja aktu to koniecznie pokazywanie intymnych części ciała? Jesteś w ciąży to już gorzej wyglądasz? Może ktoś powie że jesteś brzydka? Że nie wypada?

Ciąża zmienia ciało kobiety – wiedzą o tym doskonale wszyscy. Te zmiany zachodzą już na początku ciąży kiedy w pierwszym trymestrze przyszła mama jeszcze nie do końca sobie zdaje sprawę że dokonuje się wielka zmiana w jej życiu – często nie wiąże pewnych symptomów ze swoim stanem. Dopiero gdy upewni się co do swych podejrzeń wszystko odbywa się bardziej świadomie.

Zdjęcia ciążowe w klimacie AKTu
Zdjęcia ciążowe w klimacie AKTu

Zdjęcia ciążowe w klimacie AKTu – Chciałabym ale … boję się 😉

W pierwszym trymestrze kobieta wyraźnie „pięknieje”. Ich cera poprawia się, skóra robi się gładka i jędrna, piersi nabierają kształtu. Mówi się nawet o wewnętrznym blasku, który je wypełnia, a cała twarz promienieje. To mogę potwierdzić jako praktyk (ojciec czwórki dzieci) więc coś w tym jest. Na pewno gdy jest to pierwsza ciąża piersi nabierają kształtów marzeń każdego małżonka 😉 , jeżeli jest odpowiednio nawilżona skóra nie pojawiają się rozstępy jest to najlepszy moment aby wykonać zdjęcia gdzie wyeksponowany będzie biust – piersi są wtedy pełne – będą one piękne z natury 😉

Sesja aktu w ciąży
Sesja aktu w ciąży

 

Sama czy z partnerem?

To zależy od Was. Jedno też nie wyklucza drugiego. Najczęściej tego typu zdjęcia wykonywane są w studio. Zdjęcia ciążowe w klimacie AKTu -zwykle jest to typowa fotografia aktu utrzymana w konwencji fotografii czarno – białej lub sepii. Jeżeli wolisz przyjść na zdjęcia sama lub z przyjaciółką zapraszamy – jeżeli wolisz przyjść z partnerem to warto i jego namówić na mały wkład w sesję 😉 Często panowie zaskoczeni przez partnerki „rozkręcają” się na planie zdjęciowym to pozwala nam na fotografie swobodnych zakochanych w sobie ludzi.

We dwoje - przepraszam wyraźnie TROJE
We dwoje – przepraszam wyraźnie TROJE

Czy warto zdecydować się na taka sesję?

Wiele par zdecydowanie odpowiada że tak jak najbardziej. Jest to piękna pamiątka, zdecydowanie odbiegająca od standardów.

 

Więcej informacji na temat tego typu zdjęć można znaleźć w naszej ofercie dotyczącej fotografii intymnej http://nocposlubna.pl/sesja-aktu-w-ciazy/

ZAPRASZAMY

 

Inspiracje można też zaczerpnąć tutaj: Mama i Maluszek – inspiracje zdjęciowe

 

 

 

Udostępnij na: