Zdjęcia rodzinne – fotografia familijna

wpis w: rodzinne | 0
Udostępnij na:

Jeszcze kilkanaście lat temu cała rodzina co jakiś czas szła do zakładu fotograficznego zrobić sobie zdjęcia rodzinne. Te zdjęcia przetrwały często do dziś. Czy tak samo będzie z tymi zdjęciami które Ty robisz swoja komórką?

W erze aparatów cyfrowych przywozimy z wakacji często dwa trzy tysiące zdjęć które w najlepszym razie przegramy na dysk komputera lub wypalimy na płycie. W gorszym przypadku zrobione zdjęcia nasza super komórką przez przypadek przepadają wraz z telefonem który nam wpadł pod koniec do jeziora lub w inny spektakularny sposób zakończył żywot czy też zmienił właściciela.

Z kilku tysięcy zdjęć przy naszym pędzącym świecie nie mamy czasu wybrać chociaż dziesięciu zdjęć i zrobić z nich odbitki lub fotoksiążke.

Inna sprawą jest też to, że mimo super bajeranckich kijków do selfie nasze zdjęcia nie do końca są takie jakimi chcielibyśmy się chociażby pochwalić.

Może warto zebrać tak jak przed laty rodzinę zaprosić fotografa lub udać się do studia i zrobić kilka zdjęć które chociaż trochę zatrzymają czas tak pędzący na co dzień …

www.smstudio.pl - zdjęcia rodzinne - Rodzinne zdjęcie dzieci ;)
www.smstudio.pl – zdjęcia rodzinne – Rodzinne zdjęcie dzieci 😉
Udostępnij na: