Zostałem partnerem programu „RODZINA TRZY PLUS”

wpis w: Brzuszki, maluszki | 0
Udostępnij na:

Sam będąc „głową” dużej rodziny postanowiłem też wspomóc innych którzy na co dzień borykają się z podobnymi problemami co ja. Mając to na uwadze zostałem partnerem programu „RODZINA TRZY PLUS”.

Zachęcając posiadaczy Karty „Rodzina Trzy Plus”do korzystania z przywilejów, władze Miasta Lublin pragną wyrazić nadzieję, że Program zyska przychylność dużych rodzin i pomoże im aktywniej uczestniczyć w życiu Miasta.

Poświęcenie i wysiłek dużych rodzin włożony w wychowanie dzieci i zapewnienie im godnych warunków rozwoju są bezcenne i zasługują na najwyższe uznanie. Władze Miasta Lublin ufają, że duże rodziny potraktują Program „Rodzina Trzy Plus” nie tylko jako pomoc ze strony samorządu, ale przede wszystkim jako wyraz uznania dla ich wychowawczych działań.

www.smstudio.pl - Rodzina trzy plus - Zapraszamy
www.smstudio.pl – Rodzina trzy plus – Zapraszamy

 

Dysponujący kartami dużej rodziny mogą liczyć na opust w wypadku zamówienia zdjęć ślubnych, fotografii rodzinnej, chrztu, komunii, itp. uroczystości rodzinnych. Na takich samych warunkach można umówić się ze mną na zdjęcia ciążowe (sesje z brzuszkiem) czy też sesje noworodkowe.
Zapraszamy 😉

Udostępnij na: